اینترنت رایگان نخبگان تایمز

اینترنت رایگان نخبگان تایمز

«اینترنت رایگان نخبگان تایمز» ، نام پروژه ای است که سایت نخبگان تایمز (پورتال رسمی کتاب نخبگان ایران) برای بازدیدکنندگان خود طراحی کرده است. طبق این طرح بازدیدکنندگان سایت که از طریق جستجوی گوگل وارد سایت نخبگان تایمز می شوند، هر ماه بین 10 تا 50 گیگ اینترنت رایگان دریافت می کنند.

این یک فرصت ایده آل برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان است. شما می توانید با جستجوی عبارت نخبگان تایمز و ورود به این سایت؛ همواره از اینترنت رایگان بهره مند شوید. حجم اینترنت تقدیمی بین 10 تا 50 گیگ در هر ماه و در مواردی حتی بالاتر از این مقدار می باشد. عملا با این میزان حجم از اینترنت، شما هرگز نیازی به خرید اینترنت نخواهید داشت. از این پس می توانید بدون خرید اینترنت تمام امور خود اعم از جستجو، فعالیت های اجتماعی اینستاگرام، واتساپ و… را رایگان انجام دهید.

مراحل انجام کار:

1- وارد گوگل شوید.

2- عبارت نخبگان تایمز و یا هر عبارت مرتبط دیگری که به شما اعلام خواهد شد را جستجو کنید.

3- در بین نتایج سرچ گوگل؛ وارد سایت نخبگان تایمز (ketabenokhbegan.ir) شوید.

4- حدود 5 دقیقه در سایت بمانید و اگر مایل بودید نگاهی به مطالب بیندازید. ( یا به جای 5 دقیقه ماندن در سایت، 5 بار این عمل را تکرار کنید.)

نحوه دریافت کد شارژ

از طریق واتساپ با شماره 09128579842 ارتباط برقرار کرده و هر ماه کد شارژ اینترنت رایگان را دریافت کنید. این کد بسته به میزان حجمی که بین 10 تا 50 و گاها72 گیگ (بسته به میزان بازدید) برای شما در نظر گرفته می شود، از طریق واتساپ یا پیامک در اختیارتان قرار می گیرد. همچنین در صورت همکاری مداوم مبلغ آن ابتدای هر ماه مستقیما به خط شما انتقال می یابد.

توضیحات:

1- همواره از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی، عبارتی که می بایست روزانه در گوگل جستجو شود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در حالت کلی این عبارت همان نام اصلی سایت، یعنی «نخبگان تایمز» می باشد.

2- در صورتی که مایل به همکاری بیشتر باشید، امکان بهره مندی شما از بیمه و حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی نیز فراهم خواهد شد. برای استفاده از بیمه تامین اجتماعی، بسته به توانمندی ها وعلایقتان، ابتدا قرارداد همکاری پاره وقت در بخش تولید محتوا یا عکاسی منعقد می شود.

آبان 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *