چتربر یا نگه دارنده چتر

چتربر محصولی که بدون دخالت دستها چتر را روی سرتان نگه می دارد

چتربر یا نگه دارنده چتر/

چتربر محصولی است که بدون نیاز به استفاده از دست ها چتر را نگه می دارد. این وسیله در حالی که بسیار سبک است اما با قدرت بالایی چتر را روی سر فرد نگه می دارد. به طوری که هیچ باد و طوفانی هم آن را تکان نمی دهد. با چتربر می توان به راحتی و آزادانه راه رفت در حالی که دست هایمان کاملا آزاد است. بدین ترتیب وقتی وسیله ای را با دستانمان حمل می کنیم چتربر، چتر را روی سرمان نگه می دارد.

بسیاری از افراد تا قبل از تولید این محصول هنگام خرید رفتن در روزهای بارانی مشکل داشتند. چرا که نمی توانستند در حالی که هر دو دستشان پر است چتر را حمل کنند. همچنین دانش آموزان با چتربر یا نگه دارنده چتر به راحتی می توانند زیر باران با دست های آزاد راه بروند. در روزهای سرد و بارانی شما می توانید دستهایتان را در جیبتان کرده و در حالی که چتر بر، چترتان را حمل می کند، از تماشای باران لذت ببرید.

توزیع و فروش چتربر یا نگه دارنده چتر

چتربر برای اولین بار تولید شده و تا کنون هیچ گونه محصول مشابه ای در بازار ندارد. برای تهیه این محصول بصورت کلی یا جزئی می توانید با شماره 09128579842 تماس گرفته و یا از طریق واتساپ سفارش دهید. همچنین برای اخذ نمایندگی چتربر هم می توانید با همین شماره ذکر شده در تماس باشید.

شما می توانید این محصول منحصر به فرد و خاص که کاربرد ویژه ای برای ساکنان شمال کشور دارد را بصورت عمده خریداری نموده و با فروش آن به دوستان و آشنایانتان از سود فروش آن بهره مند شوید. از آنجایی که این محصول به تازیگی تولید گردیده است بنابراین هنوز در همه فروشگاهها وجود ندارد و فروش آن سود خوبی برایتان دارد. هم اکنون با شماره 09128579842 تماس گرفته و این محصول را سفارش دهید.

دی 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *